Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novo detsko krevetce

7 000 МКД

10 000 МКД

Се продава од: Kg Денес 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Продавам скроз ново не користено детско креветче, 120×60 cm со душек и оградица комплет. Многу квалитетно масивно дрво, се спушта на три нивоа, од едната страна оградата се спушта на нивоа, со тркалца лесно се маневрира + јорганче, прекривач, и сите пропратни работи со него, СЕ Е НОВО, НЕ КОРИСТЕНО НИТУ ЕДНАШ !!!

Екстра цена!

Цена: 8000 денари

Тел. 070 245 451
Кон почеток