Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Relaksator

0 ЕУР

Се продава од: Сара 30 јул. 23:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Воопшто неискористен релаксатор. Се мести од лежечка позиција до седечка (под агол од скоро 90°).
Сара
078 355 326
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации