Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka Baby Star

4 500 МКД

6 000 МКД

Се продава од: Olivera 01 јан. 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Prodavam kolicka Baby Star, malku koristena, na poveke nivoa od lezecka pozicija do pozicija na sedenje. Rackata za vozenje moze da se menuva vo zavisnost kako sakate da go vozite bebeto. So nea vo komplet ide i torbica za peleni.

Prodavam i koritce za banjanje OK baby koristeno nekolku pati. (cena 800 denari)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации