Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kada za bebe

1 500 МКД

Се продава од: Maja 19 јун. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Производи
Мебел/Опрема
Prodavam kada za bebe so stalak, socuvana i malku koristena. Cena 1500 denari.
Leaflet
Кон почеток