Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevetce za deca

4 999 МКД

6 999 МКД

Се продава од: Krevet 26 мај 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Производи
Мебел/Опрема
Prodavam krevet za deca i povozrasni,kupen od ikea so dimenzii 80 na 130 cm so toa sto e na śini i se zgolemuva do 190 cm, krevetot e so se dušek recisi neupotreben
Leaflet
Кон почеток