Објавени: мар. 27 2021 03:25

Bebeska oprema

МКД

Објавени: мар. 27 03:25
Прегледи: 99
Se prodava detski elektricen krevet i hranilka 2/1 Kraft Mamita
- so trkalki moze lesno da se dvizi
- so elektricen kabel
- 3 Nivoa vo polozba na krevet
-3 Nivoa vo polozba na hranilka
- so digitron za podnesuvanje na timer
- so 3 brzini / so melodia/ i so timer do 30 minuti
kupen e 18.000 denari
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
99
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070265499

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации