Објавени: јан. 08 2022 01:02

Bebeska kolicka

МКД

МКД
Објавени: јан. 08 01:02
Прегледи: 2
Удобна и модерна бебешка количка, која вклучува додатно и транспортер, истиот може да се монтира во кола или на самата количка, корпа, може да се подеси и во седечка положба, торба, вреќа, пумпа за гуми, мрежа за комарци. Количката е користена неколку пати
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970739299
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации