Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detska kolica

2 000 МКД

Се продава од: Brankica 18 ноем. 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Se prodava detska kolicka. Kolickata e vo odlicna sostojba, cuvana e doma. Sedisteto se mesti na tri nivoa (sedecko, lezecko I polusedecko). Odozdola ima golema korpa.
Informacii na telefon 070 360 234.
Cena moze I po dogovor.
Brankica
070 360 234
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации