Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detsko sediste Britax Kidfix so Isofix sistem

3 800 МКД

4 800 МКД

Се продава од: Goran Tomeski 12 авг. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Se prodava Detsko sediste BRITAX KIDFIX 15-36 kg so ISOFIX sistem za montaza. Cena 3.800 den fiksno
Goran Tomeski
070900137
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации