Објавени: мај 21 2022 02:56

Количка CHICCO - TRIO SPRINT

МКД

Објавени: мај 21 02:56
Прегледи: 125
Се продава количка во одлична состојба.
Користена е 2 години и е наменета за деца од
0 - 3/4 години.
Количката е комплет со кабаница за дожд, ветер и има 3 делови:
- корпа за бебе, транспортер и самата количка.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
125
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075262860

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации