Македонски | Shqip | English |

Kolicka so transporter

Се продава од: Danica 27 јан. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 430 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД

Локација: Центар, Скопjе
Производи : Мебел/Опрема
Се продава JUNGLE VIEW Количка со транспортер (седиште за во кола) и зимска прекривка, купена од бебе супермаркет пред 7 месеци. Количката и нејзините карастеристики може да ја погледнете на следниот линк http://bebesupermarket.mk/?p=15848
Нема посетени огласи
Кон почеток