Објавени: јан. 10 2022 09:15

Krevetce za deca

МКД

Објавени: јан. 10 09:15
Прегледи: 12
Креветче HAPPY BAMBINO купено од CHICCO.
Креветчето е изработено од масивно дрво во комбинација со медијапан. Површински е заштитено со полиуретански нетоксичен лак со висок сјај.Висината на душекот може да се постави на 3 нивоа.
Со креветчето доаѓаат гратис душек, навлака против мокрење и оградица!
Тел. 071 217 008
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071217008

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации