Објавени: мај 22 2022 09:54

Лулашка Brevi

МКД

Објавени: мај 22 09:54
Прегледи: 60
Нова лулашка користена еден месец.
Наменета е за деца до 9 kg.
Лулашката работи и на батерии и на струја.
Наслонот се подесува во 2 позиции, зависно од потребата.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
60
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075262860

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации