Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2022 03:25

Nov relaksator za bebe do 9kg kupen od Enci Menci

МКД

Објавени: апр. 08 03:25
Прегледи: 296

Se prodava nov RELAKSATOR za bebe PowerAdapt Portable Swing - Abernathy ДО 9КГ BRIG
platen: 9.290 denari plus baterii 600 denari
Se prodavam sve komplet za 6.000 denari
( voopsto ne e upotrebuvan )
telefon: 071294000


Детали за производот
РЕЛАКСАТОР PowerAdapt Portable Swing - Abernathy BRIGHT STARTS
Шумските пријатели им гарантираат на децата забава насекаде! Овој практичен и компактен релаксатор може да Ве придружува секаде. Во зависност од тоа каде ќе бидете, релаксаторот можете да го користите со батерии или со адаптер на струја кој е вклучен. Релаксаторот ќе го маѓепса Вашето бебе со нежни мелодии и звуци на природата и ќе го забавува преку функцијата за автоматско лулање. Забавата, исто така, ќе биде попријатна со две полнети животни поставени на пречка над главата. Практичен тајмер со 3 временски поставки (30, 45 или 60 минути) ќе Ви овозможи да го прилагодите лулањето според вашите потреби. Удобниот релаксатор гарантира не само забава, туку и тивка работа и целосна безбедност: опремен е со ремени од 5 точки на отпор и ногари што не се лизгаат. Производот е наменет за деца со тежина од 3 до 9 кг.

Powered by Hybridrive Technology користена во неговата конструкција заштедува трипати повеќе батерија, додека WhisperQuiet - многу тивка работа. Дополнителна предност е адаптерот што Ви овозможува да го поврзете релаксаторот со електрична енергија дома, што заштедува употреба на батерија.

Карактеристики:

Компактна големина
Смирувачки мелодии и звуци на природата
Тивка работа
Можност да се користи адаптер или батерија за напојување
Појаси со 5 точки на отпор
Ногари што не се лизгаат
Тежина на детето: 3 кг - 9 кг

Дополнителни информации
Напојување: 1 x LR14 (не е вклучено), 4 x LR20, напојување од штекерот
Димензии на пакувањето: 59 x 38 x 23 см.
Опис на линк

ALD AUTOMOBILE

Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila 
071294000
296
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071294000
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации