Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Anatomsko Koritce

2 500 МКД

Се продава од: Sonja Dejanovska 29 ноем. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Anatomko korito na cam so lezishte za novorodenche i posben drzac za na kada za onie koi imaat problemi so kichmata
Sonja Dejanovska
075287906
Кон почеток