Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ѕидни сијалици за деца од Ikea-Месечина и ѕвезда

1 500 МКД

Се продава од: Ирена 04 окт. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Жолта месечина (30x23cm) и сина ѕвезда (28x28cm)
Ирена
071399392
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации