Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapa za banjanje na bebe

250 МКД

Се продава од: Violeta 09 фев. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Продавам капи за бањање на бебиња повеке водата нема да им влегува на вашите бебиња во очи и во уши.Може и достава преку брза пошта. Тел. за контакт 070-377-581
Violeta
070377581
Leaflet
Кон почеток