Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka za bliznaci i dve sedista za kola

5 000 МКД

Се продава од: Живко 07 апр. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Бебешка количка за близнаци добро сочувана и ДВЕ седишта за во кола за деца
Живко
071354427
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации