Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dzamper i relaksator

3 000 МКД

Се продава од: Tanja 01 јан. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Djamperot I relaksatorot se skros novi koristeni cetiri pet pati. Isti se kako na slikite samo sto momentalno se spakuvani.Djamperot e 3000 den.,relaksatorot e so muzicki efekti isto kako I djamperot I e 2000den.Za poveke info na telefon.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации