Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hranilka Cangaroo

3 250 МКД

Се продава од: Aleksandar Iloski 07 јан. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Прилагодлива хранилка за бебиња (висина, наклон и одмаралиште за нозе). Не е користена.
Aleksandar Iloski
072306901
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации