Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevetce ogradica za spienje igranje

3 000 МКД

Се продава од: Darko Ristovski 21 мај 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Германско креветче/оградица за играње нуди најлесен начин на отворање и затворање (само повлечи надолу за склопување и само повлечи нагоре за расклопување). Исто така има и душек.

Цена за креветчето/оградицата - 3000 денари.
Цена за душекот - 1000 денари
Darko Ristovski
078335814
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации