Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA DETSKA KOLICKA

4 500 МКД

Се продава од: Елена 05 фев. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Продавам нова Бертони количка. Рачката има две позиции, бебето може да го гледате свртено кон себе додека ја туркате или во обратна стандардна позиција. Има зимска прекривка и торба за пелени. Боите се сива и загасита розе
Елена
070360875
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации