Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bebesko krevetce so dusek

7 000 МКД

Се продава од: Софија 16 септ. 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Се продава многу малку користено бебешко креветче заедно со симпо душек и подлога за пресоблекување.
Софија
078406048
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации