Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2018 UPPABABY VISTA I MESA PATUVANJE SISTEM

802 ЕУР

Се продава од: Kelvin Wallace 05 јул. 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
2018 UPPABABY VISTA И МЕША ПАТУВАЊЕ СИСТЕМ

ШТО Е ВКЛУЧЕНА
UPPAbaby шетач VISTA со детско седиште
Bassinet
Baginet торба за складирање
Браник бар
Дожд покритие
Покривање на бубачки
Басинет багаж покритие
UPPAbaby MESA седиште за автомобили
UPPAbaby MESA база на седишта

Цена 899 $
Контакт информации
Kelvin Wallace Limited, дилери на сите видови на Оригинални, автентични и Оригинални бебе шетач.
WHATSAPP NO: +13096030558
Skype sales.trendi.
Kelvin Wallace
075895050
Кон почеток