Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luxe Sport Travel System Quinny Zapp

712 ЕУР

Се продава од: Kelvin Wallace 19 јун. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Рејчел Зое Luxe Sport Travel System - Quinny Zapp Flex
RACHEL ZOE LUXE SPORT ПАТНИОТ СИСТЕМ - QUINNY ZAPP FLEX PLUS STROLLER, MAXI-КОСИ МИКО МАКС МАКЕД 30 СИСТЕМ ЗА СЕРИИ И ДИЈАПЕР

ШТО Е ВКЛУЧЕНА
Quinny Zapp Flex Plus Luxe Sport шетач со детско седиште
Maxi Cosi Мико Макс 30 Luxe Sport детско седиште за автомобили
База на седишта за автомобили
Макси-Коси адаптери за автомобили
Држач за чаша
x Рејчел Зое Luxe Спорт пелена торба со менување рампа, изолирани кутија за храна и водоотпорна торбичка
Цена: 799 $

Контакт информации
Kelvin Wallace Limited, дилери на сите видови на Оригинални, автентични и Оригинални бебе шетач.
WHATSAPP NO: +13096030558
Skype: sales.trendi.
Kelvin Wallace
075895050
Кон почеток