Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Chicco Oasys 2-3 fixplus evo

6 500 МКД

Се продава од: Божидар Кошча 05 септ. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Производи
Мебел/Опрема
Продавам седиште за во кола наменето за деца од 15-36кг тежина. Седиштето е купено од Енци-Менци во Скопје City Mall по цена од 12.800 ден. Користено е два пати на летен одмор и е во одлична состојба без никакви оштетувања. Седиштето има "Isofix" (лесно фиксирачки точки) и се фиксира дополнително на седиштето на возила каде има Isofix точки, доколку не, се фиксира со каиш! Седиштето е најдобрата серија од Chicco и поскапо и подобро нема од тој модел... За повеќе инфо погледнете го видеото на следниот линк:

https://www.youtube.com/watch?v=YoRia5jhP3Y
Божидар Кошча
  Online
070210577
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации