Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам детска количка Chicco

15 000 МКД

Се продава од: Dragan Kuzmanovski Вчера 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Производи
Мебел/Опрема
Количката е многу малку користена и е речиси нова , ги има сите дополнителни додатоци со неа седиште за во кола .... достава до вашиот град
Dragan Kuzmanovski
075 322 697
Leaflet
Кон почеток