Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka

9 000 МКД

Се продава од: Biljana 17 окт. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Производи
Мебел/Опрема
Chicco Trio Sprint malku koristena vklucuvabebeska kolicka ,transporter,zimska prekrivka ,tasna i cabanica za dozd
Biljana
072277162
Leaflet
Кон почеток