Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Детска соба

0 МКД

Се продава од: Borce Stojanov 21 дек. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Производи
Мебел/Опрема
Се продава детска соба во одлична состојба.
Цена по договор.
Borce Stojanov
078416043
Leaflet
Кон почеток