Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bebeski dubak

1 000 МКД

Се продава од: Mihajlo Vojtikiv 24 мај 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Мебел/Опрема

Udoben i zabaven za malite deca

Podloga za stapalata (mobilna)

Se podesuva na povekje nivoa (pogodno za transport i skladiranje)

Svetlosni i zvucni zanimacii za maloto dete (vo ispravna sostojba)
Mihajlo Vojtikiv
071247124


WhatsApp:
071247124
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации