Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bebeska oprema

7 000 МКД

Се продава од: Сашко 27 авг. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Производи
Мебел/Опрема
Се продава:

1. Дрвено бебешко креветче комплет со душек.
Изработено од масивно дрво бука и заштитено со лак. Одлично сочувано.
Има 2 лизгачки фиоки за алишта. Едната страна се отвара.
Душекот е ортопетски. Димензии на душек 120х60 цм.
Користено е две години.
Цена: 5000 денари.

2. Количка за бебе Chipolino Baby Max во многу добра состојба.
Ја собира во багажник.
Се спушта и како за спиење. Се врти да можете да го гледате бебето додека го возите.
Користена е само една година.
Цена: 2000 денари.
Сашко
075388899
Leaflet
Кон почеток