Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detsko krevetce

7 300 МКД

Се продава од: Julija 17 дек. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава креветче (од медијапан) со душек
•Со механизам за лулање
•Со 4 фиоки
•Предната ограда се подесува на 2 нивоа
•Димензии 120×60
Креветчето е многу малку користено
Leaflet
Кон почеток