Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Karate odelo

1 600 МКД

Се продава од: Biljana 01 септ. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Облека
Карате оделоKNOW, одлична состојба, малку користено до 140 цм и три појаса;жолт, зелен и црвен.
Biljana
075362258
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации