Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Patiki detski

30 ЕУР

Се продава од: Converse 10 дек. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Облека
Prodavam orginal patiki convers niski crni detski br. 32
Patikite se novi doneseni od CH

Pracam po kargo !!!
Converse
077516112
Leaflet
Кон почеток