Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Откуп на злато

0 МКД

Се купува од: Gold 14 авг. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Купувам златни прачки 99,999 златни парички од Народна Банка 900, 916 и 925, Јозеф Франц мали и големи и Др. Плаќам 2000ден од грам веднаш во кеш. Пуштете слика по Вибер.
Злато, златник, златници, дукати, златна прачка, златни прачки
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации