Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

co2 ISKRA 210 A

450 ЕУР

Се продава од: Gjorgi Ilievski 04 дек. 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
co2 aparat iskra 210A perfekten
raboti na 230 volti i na 380 volti za podebeli spojki.
aparatot moze da se proba vo sekoe vreme.
so nego ideat site kabli i ventil za gasot.
Gjorgi Ilievski
075416375
Leaflet
Кон почеток