Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Malesevsko ovco sirenje

380 МКД

Се продава од: Trajce Mirchovski 13 септ. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Ovco sirenje vo kanti od 8-9kg cena 380den/kg ili 3000 den kanta. NE prakjam za proba ako skate proba na lice mesto tel 070 276 002
Trajce Mirchovski
070276002
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации