Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

малешевско козјо сирење

300 МКД

Се продава од: Zorka 13 окт. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Здраво сирење со најмалце масти,
Домашно направено од млеко од кози кои пасат од растителните билки на Малешевските Пл.

Пакувано во амбалажа од околу 8 до 9кг. Цената зависи од количината, има можност за испорака до вашиот дом.
Leaflet
Кон почеток