Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Јамболија / Дифтик (2 парчиња)

1 000 МКД

Се продава од: Марија 01 дек. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Боја: бела, нефарбани;
Димензии: 160×200cm;
1000 ден по парче;
Плаќање во готово
Марија
076645961
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации