Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Antidekubitalen dusek so kompresor

0 МКД

Се продава од: Elizabeta 19 јун. 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продава:

1. Антидекубитален пневматски душек со компресор, купен на 22/05/2018 со 1 година гаранција.

Активно помагало за спречување на појава на декубитални рани кај лежечки пациенти.

2. Хидроколоидни лепенки, купени на 22/05/2018

3. Перница mobiak care, купена на 14/05/2018

Цена по договор.
Elizabeta
076622151
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации