Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Antidekubitalen dushek

3 700 МКД

Се продава од: Petar 24 септ. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Anti decubitus vozdushen dushek.
Od MedicusHelp Bitola, kupen po cena od 6300, vo odlicna sostojba, koristen pomalku od 2 meseci.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации