Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aronija

0 МКД

Се продава од: Vasko 16 септ. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Se prodava sveza aronija 1.200 kg
Aronijata e od s.Nizepole Pelister odgleduvana vo cista ekoloska sredina ekstra kvalitet
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации