Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BEZICNA KAMERA BEZICNI KAMERI IP WIFI ROTIRACKI - NOVI

2 300 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Zoran Денес 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Zoran

37 Огласи во продавницата

MEMORISKI KARTI KARTICI MicroSD KARTA KARTICA TF ADAPTER FHD 300 МКД
KAMERA KAMERI SPY VO ZAKACALKA ZA VIDEO NADZOR 800 МКД
IP WIFI FHD KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR +ALARM 2 500 МКД
BEZICNA KAMERA BEZICNI KAMERI IP PTZ ZA VIDEO NADZOR FULL HD 2 700 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
* Најнови IP WIFI HD 2MP ротирачки камери за видео надзор со многу висок квалитет на снимка.

* Можност за надворешна и внатрешна употреба. Водоотпорност IP66.

* Два начини на поврзување, со WIFI или дирекно со кабел.

* Вграден сензор за движење и аларм кој при секое движење врши дојава на вашиот телефон или таблет, како и многу други опции во самата апликација.

* Двонасочна говорна комуникација, со тоа што можи да се користи и како домофон.

* Можност да се вклучи детекција на движење со целовремено автоматско ротирачко пратење или менуелно ротирање.

* Ноќнно снимање максиум до 30м, при денско снимање нема ограничување.

* За ноќно снимање вградени се вкупно 10 диоди, од кои 4 за IR светлина (тогаш снима црно бело), и 6 LED диоди за снимање во боја.

* Можност за автоматско приклучување на LED диодите при детекција на движење, и автоматско пратење.

* Зачувување на снимките во мемориска карта до максиум 128GB, со автоматско обновување на снимките, како и нивно прегледување преку вашиот телефон, таблет или било кој друг електронски уред на кој можи да се инсталира апликацијата.

* Можност снимките да се зачувуваат и дирекно на интернет Cloud.

* Чиста и сјајна слика - 2MP Resolution: 1920*1080

* Комплет со секоја камера оди: напојување, упатството за употреба, потребните типли и штрафови, водоотпорна заштита за LAN конекторот, и сето тоа во оригинал паковање. (Можност да се пресечи кабелот од напојувањето и да се надоврзи жиза со иста дебелина.)

* Брза и едноставна инсталација, нема подесување на IP адреси, самата камера тоа си го подесува.

* Нудиме и брзи мемориски карти за видео надзор Micro SD комплет со TF адаптер.

МОЖНОСТ ЗА ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО И ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПОДИГНУВАЊЕ НА ПРАТКАТА.
Leaflet

Zoran

37 Огласи во продавницата
STITNICI ZA KOLENA I PODKOLENICI - HONDA YAMAHA 1 300 МКД
KAMERA IP WIFI FULL HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM NOVI 2 500 МКД
Kamera IP wifi HD za video nadzor 1 400 МКД
Laserski nisan so zelena tocka cel komplet 1 600 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации