Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Burinja za vino

4 500 МКД

Се продава од: Антонио 23 септ. 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Burinja za vino 2+3+1 (plastika, staklo)
Антонио
075469430
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации