Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CIST PRIRODEN MED 100% PRIRODEN

Се продава од: Stevan 03 дек. 09:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Локација
Битола
ПРОДАВАМ ЧИСТ ПРИРОДЕН КРИСТАЛИЗИРАН МЕД ПАКОВАН ВО КАНТИ ПО 25 КИЛОГРАМИ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Контакт: Стеван 071944491
Кон почеток