Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Inekcii protiv osteoporoza

0 МКД

Се продава од: Lidija 30 ноем. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Prodavam 2 inekcii protiv osteoporoza Prolia od 60 mg. Poteklo Turcija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации