Оглас од претпријатие Објавени: мај 10 2022 01:14

Intex bazen

МКД

Објавени: мај 10 01:14
Прегледи: 208
Модел PRISM FRAME 305 x 76 cm

Запремнина 4485 l (90% наполнет)

Дебелина на фолијата на дното 0.32 mm

Дебелина на фолијата на ѕидовите 0.50 mm

Висина на водата 61 cm

Димензии 305 cm (дијаметар) x 76 cm (висина)

Тежина 19.5 kg

Силни челични носачи отпорни на корозија, појачани носачи

Вклучена млазница и цевки

Испусен вентил

Во комплетот доаѓа и филтерска пумпа
Опис на линк

КУПИ НА РАТИ - Се за вас и вашиот дом!

КУПИ НА РАТИ 
Колку земаш, толку враќаш!

Производи со 0% камата, 0% провизија, 6 месеци рок на отплата!
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

КУПИ НА РАТИ 
Колку земаш, толку враќаш!

Производи со 0% камата, 0% провизија, 6 месеци рок на отплата!
075343440
208
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075343440

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации