Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAPSULI DIETONUS ZA ZDRAVO SLABEENJE

0 МКД

Се продава од: Vladimir Вчера 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
"Dietonus" – е најнов производ за намалување на тежината.

НАУТРО
ГО СТАРТИРА АКТИВНОТО СЛАБЕЕЊЕ
СО ПРВАТА КАПСУЛА!
НАПЛАДНЕ
ГО ЗАБРЗУВА ТОПЕЊЕТО НА МАСТИТЕ
ЗА РЕКОРДНИ 150%
НАВЕЧЕР
НЕ МУ ДАВА НА ТОПЕЊЕТО НА МАСТИТЕ ДА ЗАПРЕ ЗА ВРЕМЕ НА СПИЕЊЕ!

За повеке информации за производот и ONLINE нарачка следете го следниот линк:
http://plusmalb.com/t2lV
Vladimir
076720219
Leaflet
Кон почеток