Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KLIMA OSAKA CH-12-DJ

100 ЕУР

Се продава од: Zoran Georgievski 10 апр. 09:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
KORISTENA AGOLNA KLIMA, VO ISPRAVNA SOSTOJBA . DEMONTIRANA I SKLADIRANA, KUPUVACOT DOBIVA GRATIS USTE EDNA VNATRESNA EDINICA ZA REZERVNI DELOVI.
Zoran Georgievski
075/339-051
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации