Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

koncentrator na kislorod

35 000 МКД

Се продава од: andrijana 19 јан. 22:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
3 dena koristen koncentrator
andrijana
070574772
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации